برگزاری آیین اختتامیه نمایشگاه رسانه های دیجیتال در آذرماه

برگزاری آیین اختتامیه نمایشگاه رسانه های دیجیتال در آذرماه

“رئیس یازدهمین نمایشگاه رسانه های دیجیتال از برگزاری آیین اختتامیه این دوره از نمایشگاه بین المللی رسانه های دیجیتال همزمان با مراسم پایانی جشنواره های رسانه های دیجیتال کشور خبر داد.”

 

سید مرتضی موسویان اظهار داشت: از آنجایی که آخرین روز یازدهمین نمایشگاه رسانه های دیجیتال و اختتامیه این دوره از گردهمایی بزرگ فعالان عرصه فضای مجازی مصادف با بیست و هشتم صفر و شهادت امام حسن مجتبی (ع) و حضرت رسول اکرم (ص) است، مقرر گردید آیین اختتامیه در زمان دیگری برگزار شود.

رئیس یازدهمین نمایشگاه بین المللی رسانه های دیجیتال در ادامه با اعلام اینکه آیین اختتامیه این دوره از نمایشگاه رسانه های دیجیتال در ماه ربیع الاول برگزار خواهد شد، افزود: از آنجایی که قرار است در مراسم اختتامیه ضمن بررسی عملکرد نمایشگاه و نقد نقاط ضعف از غرفه های فعال تقدیر شود بر همین اساس این مراسم همزمان با جشنواره رسانه های دیجیتال برگزار خواهد شد.

 

منبع: روابط عمومی و امور بین الملل مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال

نویسنده

شاید این گفته از ویرجینیا وولف کفایت کند: گاهی در رویا دیده ام که روز داوری فرا می رسد و فاتحان و وکیلان و دولتمردان بزرگ برای گرفتن پاداش شان می آیند(با تاج ها و رداها و نام هایی که روی ستون های مرمرین حک شده است) و خدا ما را که کتاب به بغل می آییم می بیند، به پترس قدیس رو می کند و می گوید: «نگاه کن! اینها بی نیاز از پاداشند چون خواندن را عاشق بوده اند.»