اهمیت عنوان صفحه در جستجو و هدایت مشتری

اهمیت عنوان صفحه در جستجو و هدایت مشتری

شما صاحب کسب و کار خودتان هستید و از اینترنت می خواهید به عنوان ابزاری برای توسعه و گسترش کار خود بهره ببرید. سایتی راه اندازی کرده اید اما می دانید که چگونه باید این سایت را به دیگران نمایش دهید؟ روشهای زیادی برای انجام این کار وجود دارد اما یکی از مهمترین روشها در بروزرسانی سایت خودتان با مطالب مهم ، مفید و کاربردی برای مراجعه کنندگان می باشد. حال سوال اینجاست که مراجعه کنندگان به سایت شما ابتدا چه چیزی از یک مطلب یا مقاله گذاشته شده در سایت شما را خواهند دید؟ درست است، عنوان آن مطلب یا مقاله اولین چیزی است که به چشم خواننده خواهد خورد. پس آیا از اهمیت عنوان صفحه یا مقاله خود کاملا آگاه هستیم؟

اهمیت عنوان صفحه در چیست؟

عنوان صفحه تاثیر زیادی بر سئو سایت شما خواهد داشت و میتوانید با تعریف درست آن میزان ورودی سایت خود از گوگل را افزایش دهید.

اهیمت عنوان صفحه در مرورگرها

مرورگرهای پر استفاده مانند فایرفاکس، گوگل کروم، اینترنت اکسپلورر، اپرا و … همگی عنوان صفحه را در بالای پنجره های خود به نمایش میگذارند.

اهمیت عنوان صفحه در موتورهای جستجو

زمانیکه کاربران در موتورهای جستجو کلمات کلیدی مورد نظر خود را جستجو میکنند اولین خطی که در نتایج نمایش داده میشود عنوان صفحه شما است که در تگ متا تعریف کرده اید. همین امر موجب اهمیت سئو عنوان صفحه میشود که در ادامه این مقاله به آن خواهیم پرداخت.

اهمیت عنوان صفحه در شبکه های اجتماعی

زمانیکه شما صفحه ای در شبکه های اجتماعی به اشتراک میگذارید بطور پیش فرض عنوان صفحه در مطلب منتشر شده نمایش داده میشود.
سه دلیل ذکر شده در بالا همگی اهمیت عنوان صفحه و نحوه نمایش آن به بازدیدکنندگان سایت شما را نشان میدهند، با اینکه هیچ محدودیتی در تعداد کاراکترهای عنوان صفحه وجود ندارد اما به دلیل آنکه 60 تا 70 کاراکتر اول عنوان در نتایج جستجو نمایش داده می شود، لذا بهتر است که عناوین انتخاب شده برای صفحه و مقالات خود را در همین بازه ۶۰ تا ۷۰ کاراکتر تنظیم نمایید.

نویسنده

مدت زیادی است که در حوزه IT و کامپیوتر فعالیت می کنم. یکی از علایق من فعالیت در حوزه تامین محتواهای تخصصی اینترنتی با رویکرد افزایش فروش است. از ابزارهای متعددی همچون اینفوگرافیک، مولتی مدیا، انیمیشن و موشن گرافیک هم بهره می برم. این قابلیتها باعث شد که یک تیم قوی از دوستانم را گردهم بیارم تا با کمک آنها بتونیم برای شما علاقمندان به افزایش فروش محصولات خود محتوای تخصصی تولید و تنظیم کنیم.