نشست صمیمی و جشن امضای مجموعه ترانه های مونا برزویی

نشست صمیمی و جشن امضای مجموعه ترانه های مونا برزویی

جمعه سیزدهم بهمن ماه 96 ، شهر کتاب مشهد ، میزبان نشست صمیمی و جشن امضای مجموعه ترانه های مونا برزویی با نام “تقدیر” بود.
مونا برزویی ، ترانه سرای جوان و نامدار کشور بنا به گفته خودش از هجده سالگی با کمک یکی از دوستانش به دنیای موسیقی معرفی شد.
وی که متولد اردیبهشت ماه 1363 میباشد، ترانه سرایی را کاری دشوار میداند که به پشتکار ، اراده ، اندیشه و زیرکی نیاز دارد.
او معتقد است یک ترانه سرای خوب نه تنها در زمینه شعر ، آهنگسازی و مطالعه باید از دانش مدون و نسبتا بالایی برخوردار باشد بلکه نیاز دارد تا تمام ترانه ها را زندگی کرده باشد.
به عقیده ترانه سرای “ تقدیر ” تنها زمانی که ترانه ای را به واقع، لمس و درک کرده باشی میتوانی اثر آن را بر دل و جان مخاطبان ببینی.

او سفر و دیدن فیلمهای پرمحتوا را به دوستداران ترانه سرایی توصیه کرد.

در جشن امضای مجموعه ترانه های مونا برزویی چه گذشت؟

 

مونا برزویی به عنوان عضو خانه ترانه ، در این نشست برای علاقمندان به ترانه سرایی از دشواریها و لذات این مسیر سخن گفت. وی که در سالیان اخیر با محدودیتهایی از قبیل ممنوع الخروجی یا ممنوع الفعالیتی روبرو شده است میگوید که چند کار جدید خود را به نام مادر و خواهرش در آلبومهای خوانندگان منتشر ساخته است.

او با خوانندگان مشهور و قدرتمندی از جمله شادمهر عقیلی ، احسان خواجه امیری ، علی لهراسبی و … همکاری داشته است.
ترانه سرای ” خوشبختی ” خود را جزء دسته ترانه سرایان کم کار به شمار می آورد و علت آن را در نوع شخصیت منزوی و درونگرای خود می داند.
ترانه سرای ” سنگدل ” در سریال ” عاشقانه ” در این نشست به علاقمندان به دنیای ترانه توصیه کرد که برای پیشبرد اهداف خویش با آهنگسازان جوان و جویای نام ، آغاز به همکاری کنند و در این مسیر از سختیها نهراسند.
در نهایت، مراسم با خواندن یکی از ترانه های کتاب ” تقدیر ” توسط مونا برزویی و امضای این کتاب برای علاقمندان به پایان رسید.

امضای مجموعه ترانه های مونا برزویی

گروه سشات برای این ترانه سرا آرزوی موفقیت و کامیابی دارد.

شما عزیزان را به دیدن گزارش تصویری بخشهایی از صحبتهای سرکار خانم برزویی دعوت می نماییم.