درباره سشات

درباره سشات باید به اسطوره‌شناسی مصری رجوع کرد، سه‌شات (که سفخت، سه‌سات، سه‌شت، سه‌شتا و سه‌شاتا نیز گفته می‌شود)، خدای باستانی خرد، دانش و نوشتار می‌باشد. نماد سه‌شات، زنی را در حال نوشتن نشان می‌دهد که یک شاخه نخل را در بالای سر دارد. او به عنوان به وجود آورنده دستخط شناخته می‌شود. همچنین او خدای معماری، نجوم، طالع بینی، ساختن، ریاضیات و مساحی می‌باشد. نام دیگر سه‌شات بانوی قصر کتاب است.

گروه سِشات با توجه به رشد استفاده از اینترنت در کشور ایران و انجام خریدهای اینترنتی توسط کاربران و از طرفی توجه تولیدکنندگان و صاحبین صنایع به معرفی محصولات خود به شکلی صحیح و اصولی به مشتریان کار خود را آغاز نموده است. این گروه با توجه به نیازهای مشتریان هر صنف و تولیدکننده سعی بر معرفی درست و صحیح محصولات آنها را دارد. در دنیای امروز کاربران تمایل به دیدن تبلیغات ندارند، آگاهی از امکانات و خدمات قابل ارائه توسط یک شرکت یا تولیدکننده است که برای کاربران ارزشمند می باشد. لذا یکی از مهمترین و پرکاربردترین شیوه های ارتباط بین مشتریان و محصولات و خدمات دلخواهشان ایجاد محتوای تخصصی در زمینه آن می باشد.

گروه سِشات با استفاده از این ایده نو، با کمک توانمندی مدیران و متخصصین مجرب خود با هدف تامین محتوای تخصصی در حوزه های بازاریابی محصولات و خدمات پا به عرصه فعالیتهای اینترنتی کشور گذاشته است. این سبک جدید بازاریابی بر اساس تامین محتوای تخصصی نیز به تازگی در دنیا شروع به فعالیت نموده. هر چند که در کشورهای اروپایی و آمریکایی برای این سبک جدید رشته دانشگاهی و تحصیلات آکادمیک نیز تعریف و ارائه شده است.

گروه سِشات از متخصصین اجرا و پیاده سازی وب سایت، طراحی گرافیک، انیمیشن و گروه های تامین محتوای تخصصی در حوزه های متفاوت تشکیل شده است. این گروه با سابقه چند ساله در حوزه های IT، طراحی و تامین محتوا فعالیت منسجم خود را آغاز کرده و امیدوار است که بتواند با همکاری متقابل با شما عزیزان گامی مهم در پیشرفت ساختار محتوا و بازاریابی اینترنتی بردارد.

آدرس : مشهد – بلوار وکیل آباد – امامت ۱ – پلاک ۱۰۰

تلفن : ۰۹۱۵۸۰۹۴۷۲۶