برگزاری رویداد علوم پایه و کارآفرینی ساینترو در دوم آذر ماه

برگزاری رویداد علوم پایه و کارآفرینی ساینترو در دوم آذر ماه

رویداد علوم پایه و کارآفرینی ساینترو FSE2017 با هدف فرهنگ سازی و ترویج روحیه کارآفرینی، دوم آذرماه سال جاری در سالن اجتماعات جابر این حیان دانگاه تربیت مدرس تهران برگزار می شود و میزبان کارشناسان، اساتید و دانشجویان حوزه‌ی علوم پایه و کارآفرینی و علاقه‌مندان به کسب و کارهای علمی خواهد بود.

در رویداد علوم پایه و کارآفرینی ساینترو که توسط مؤسسه نوآوری علوم و فنون ایران و با مشارکت و حمایت پارک علم و فناوری و دفتر پژوهش های کاربردی و فناوری معاونت پژوهشی دانشگاه تربیت مدرس، پنج شنبه دوم آذرماه برگزار می شود، متخصصین علوم پایه و کارآفرینی گرد هم جمع می شوند تا دانشجویان و دانش آموختگان را با دنیای کسب و کار مبتنی بر علوم پایه آشنا سازند.

در حاشیه رویداد یک روزه ساینترو، گالری پوستر شرکت های دانش بنیان، واحدهای فناور و استارتاپ های فعال در حوزه علوم پایه نیز برگزار خواهد شد. این گالری فرصت مناسبی است تا از یک طرف شرکت‌ها و مجموعه‌هایی که فعالیت‌های اقتصادی مبتنی بر علم انجام می‌دهند، در یک محیط مناسب دانشگاهی به معرفی خود بپردازند و از طرف دیگر شرکت کنندگان رویداد که دانشجویان، اساتید، فارغ التحصیلان و علاقه‌مندان به علم، به ویژه علوم پایه هستند؛ ضمن آشنایی با فعالیت‌های مرتبط با حوزه‌های تحصیلی خود و فضای شغلی و چشم انداز آینده‌ی کاری خود، از نزدیک با فعالین این حوزه‌ها به بحث و تبادل نظر بپردازند.

علاقه‌مندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام به وبسایت رویداد به آدرس http://iranfse.ir و یا لینک ثبت‌نام در ایوند به آدرس http://evand.com/events/scientro مراجعه نمایند.

منبع خبر: پایگاه خبری دانشگاه تربیت مدرس

نویسنده

شاید این گفته از ویرجینیا وولف کفایت کند: گاهی در رویا دیده ام که روز داوری فرا می رسد و فاتحان و وکیلان و دولتمردان بزرگ برای گرفتن پاداش شان می آیند(با تاج ها و رداها و نام هایی که روی ستون های مرمرین حک شده است) و خدا ما را که کتاب به بغل می آییم می بیند، به پترس قدیس رو می کند و می گوید: «نگاه کن! اینها بی نیاز از پاداشند چون خواندن را عاشق بوده اند.»