گروه سِشات در حال مذاکره با شهرداری مشهد

گروه سِشات در حال مذاکره با شهرداری مشهد

در دو هفته گذشته گروه تامین محتوا، طراحی گرافیک و انیمیشن سِشات چند جلسه مذاکره با مدیریت روابط عمومی و مشارکتهای مردمی معاونت خدمات و محیط زیست شهری شهرداری مشهد برگزار کردند. برگزاری این جلسات با هدف بررسی و امکان سنجی انجام تغییرات بر روی نمای ظاهری و زیباسازی ساختار سامانه های اینترنتی تحت پوشش آن معاونت انجام شد.

مسلما توجه و دقت نظر آن حوزه معاونت محترم شهرداری مشهد به نظرات بازدیدکنندگان سایتهای تحت پوشش معاونت، راحتی دسترسی کاربران به خدمات سامانه ها، چشم نوازی و زیبایی بصری سامانه ها و ارائه هرچه بهتر خدمات و امکانات شهرداری مشهد به شهروندان از جمله نکات مهم و موثر مدنظر بوده است.

نظرات و خواسته های کارشناسان فنی معاونت شهرداری در این جلسات مطرح شد. متخصصین گروه سِشات نیز با بررسی امکانات موجود در پیاده سازی خواسته های گرافیکی امکان اجرا و طراحی نمونه های متناسب با ظاهری جدید و زیبا را میسر دانستند. لذا امید است در مدت زمان کوتاهی مقدمات اجرایی کار نیز فراهم آید.

گروه سِشات این فرصت را برای خود سعادت و افتخاری بزرگ دانسته که به این وسیله امکان خدمتگزاری هم به مسئولین دلسوز و خدوم شهرداری و هم شهروندان عزیز خود در شهر مقدس مشهد را به یکباره در اختیار خواهد داشت.

نویسنده

مدت زیادی است که در حوزه IT و کامپیوتر فعالیت می کنم. یکی از علایق من فعالیت در حوزه تامین محتواهای تخصصی اینترنتی با رویکرد افزایش فروش است. از ابزارهای متعددی همچون اینفوگرافیک، مولتی مدیا، انیمیشن و موشن گرافیک هم بهره می برم. این قابلیتها باعث شد که یک تیم قوی از دوستانم را گردهم بیارم تا با کمک آنها بتونیم برای شما علاقمندان به افزایش فروش محصولات خود محتوای تخصصی تولید و تنظیم کنیم.